شرکت صنایع پیش از چاپ لیتوس با بیش از دو دهه تجربه و فعالیت مستمر با اهداف بلند مدت و مجهز به ماشین آلات پیشرفته و نیروی انسانی متخصص در زمینه ساخت انواع کلیشه های ژلاتینی در ضخامت های مختلف متناسب با انواع ماشین های چاپ فلکسو (کارتن) چاپ نایلون ،چاپ گونی و چاپ انواع جعبه آماده ارائه تمامی خدمات صنایع پیش از چاپ شامل ،عکاسی صنعتی ،طراحی ،لیتوگرافی ،ساخت و مونتاژ انواع کلیشه به مشتریان گرامی می باشد.

شرکت صنایع پیش از چاپ لیتوس با بهره بری  از دانش و تجهیزات روز دنیا در حوزه تخصصی چاپ و مواد اولیه استاندارد با کیفیت مناسب و سرعت تحویل بالا و توان تولید با حجم زیاد و تنوع در محصول، افتخار همکاری با صنایع بسته بندی های مادر ، کارتن سازی ها، شرکت های چاپ گونی و نایلون و چاپ انواع جعبه را دارد.

شرکت صنایع پیش از چاپ لیتوس توانسته است در این مدت با مدیریت کارآمد، کیفیت مناسب ، قیمت مقرون به صرفه ، و تعهد در زمینه تحویل به موقع سفارشات به مشتریان گرامی خود را در جایگاه بزرگترین تامین کننده های انواع کلیشه های ژلاتینی به شرکت های مرتبط در حوزه چاپ در سراسر کشور قراردهد.

شرکت صنایع پیش از چاپ لیتوس به عنوان یک شرکت دانش بنیان دراین سالهای متمادی دانش و تجربه  خود را در زمینه رشد وتربیت نیروهای جوان و تحصیلکرده همواره انتقال داده است.